Сообщение успешно отправлено.
Спасибо за Ваш вопрос!

Вініри

Що таке вініри на зуби?

Вінірінг — один із способів мікропротезування, в процесі якого на поверхню зубів встановлюють спеціальні пластинки.
Процедура має важливі переваги:

  • дозволяє усунути нерівності, тріщини і інші дефекти;
  • установка вінірів забезпечує захист зубам від біологічних, хімічних і фізичних ушкоджень і негативних факторів

Слід пам’ятати, вибираючи для протезування вініри, що це накладки, виготовлені з кераміки, ніж і обумовлюється їх міцність і довговічність.
Пластинки бувають:

  • Неповні. Були винайдені першими, це накладки з порцеляни, які виконують декоративну функцію, покращуючи зовнішній вигляд зубного ряду.
  • Повні. Найбільш сучасний варіант мікропротезування, що виконує не тільки естетичні функції, але і гарантує надійний захист зубів від руйнувань.

Вініри: ціна в Києві

Про те, як змінюють посмішку людини вініри до і після процедури мікропротезування, ви зможете дізнатися в нашому медичному центрі «Стоматологія від А до Я». Професіоналізм лікарів, індивідуальний підхід до кожного пацієнта і робота до ідеального результату — головні принципи нашого підходу до роботи. Якщо ви бажаєте встановити вініри, ціна за один зуб представлена ​​в нашому прайсі.

* Про точну вартість лікування і обсяг робіт Ви можете дізнатися після індивідуальної консультації лікаря. Нагадуємо, щосереди консультація безкоштовна!
Вінір керамічний на пресованому каркасі5500 грн
Вінір керамічний на рефракторі7400 грн
Задать вопрос


Ответы наших врачей
добрый день! из-за удаленного в детстве клыка у меня смещен центр зубного ряда.. возможно ли это исправить винирами?
Фурман Василий Васильевич
Если степень ассиметрии (смещения) незначительна, то возможно!
Здравствуйте. Мне 26 лет, с зубами проблем нет, только вот у меня диастема передних зубов около 3мм, брекеты я ставить категорически не хочу. Скажите, пожалуйста, как мне обрести красивую улыбку. Спасбо))
Фурман Василий Васильевич
Вашу проблему можно решить установкой керамических виниров (тончайших накладок на зубы). Для этого нужно снять слой эмали толщиной 1 мм с передней поверхности зубов, затем сделать оттиски и в технической лаборатории изготовить виниры, учитывая все Ваши требования к эстетике.....Затем виниры фиксируются на зубах.
Запишитесь к нам на прием