Рабочий график актуален, при отключении света стоматология работает на генераторе.

Головна

Стоматологія на Оболоні Альфа+ – тандем високої якості та доступних цін

Коли виникають проблеми із зубами чи вирішили зайнятися профілактикою, з’являється нова проблема – вибір стоматологічної клініки у Києві. Якщо ви у пошуках професійної клініки, де вам забезпечать професійний підхід, висококласне лікування та виключно передові технології та матеріали, тоді стоматологія на Оболоні Альфа+ – це оптимальне рішення для дорослих та дітей.

У нашій стоматологічній клініці ви отримаєте повний спектр послуг з діагностики та лікування захворювань ясен, зубів та ротової порожнини. Більше 15 років ми успішно позбавляємо пацієнтів зубного болю, робимо зуби ідеально рівними і прагнемо все це виконувати з мінімальним дискомфортом.

Ви зможете отримати професійну консультацію від найбільш затребуваних та рідкісних стоматологічних напрямків, тому після одного відвідування зможете вирішити більшість своїх питань. У штаті нашої стоматологічної клініки на Оболоні працюють виключно кваліфіковані фахівці, які працюють за передовими методиками та технологіями..

Які послуги пропонує стоматологічна клініка «Альфа+»?

Наша стоматологія на Оболоні змогла досягти визнання серед пацієнтів, незважаючи на неймовірну конкуренцію у Києві. Цьому сприяє широкий спектр послуг, які ми надаємо на найвищому рівні:

 • Консультування. Ви завжди можете розраховувати на кваліфіковану консультацію наших фахівців з питань.
 • Профілактика. Щоб уникнути серйозних проблем із зубами, наші лікарі-терапевти зможуть провести професійне чищення зубів та видалити зубний камінь.
 • Діагностика Комплексний профілактичний огляд, а за потреби рентген або ортопантомограмма.
 • Лікування зубів. Наші стоматологи встановлюють пломби, лікують карієс, пульпіт, періодонтит та надають термінову стоматологічну допомогу на Оболоні при гострому зубному болю.
 • Хірургічна стоматологія. Проводиться імплантація, видалення зубів, лікування різних патологій щелепних кісток та різні операції для збереження зубів.
 • Імплантація та протезування. Із застосуванням передових технологій та матеріалів відновлюємо цілісний зубний ряд. Можемо встановити знімні та незнімні протези.
 • Пародонтологія. Проведення комплексу заходів для лікування захворювань ясен та слизової оболонки порожнини рота.
 • Естетична стоматологія. Створимо усмішку, про яку ви завжди мріяли, встановивши вініри, провівши реставрацію зубів та відбілювання.
 • Ортодонтія. Комплекс послуг, спрямованих на формування правильного прикусу та коригування нерівностей зубного ряду.
 • Дитяча стоматологія Проводиться лікування карієсу, лікування зубів без бормашини або під наркозом, а також лікування пульпіту та періодонтиту у дітей.

Стоматологія на Оболоні Альфа + — це клініка для всієї родини, де кожен піде зі здоровими та красивими зубами.

Чи знаєте ви?

Одна з найпоширеніших хвороб у світі – захворювання пародонту, наприклад, запалення ясен. Мало кому по всій планеті вдається уникнути таких захворювань.

Професійні стоматологи – наша гордість

Наш колектив – це стоматологи різного напряму, які люблять свою роботу та піклуються про пацієнтів. Ми цінуємо свою репутацію, тому наша стоматологія на Оболоні Альфа+ приймає у свою команду виключно профессіоналів.

Пародонтологи, стоматологи-терапевти, стоматологи-ортопеди, ортодонти – всі професіонали, деякі з яких проходили практику за кордоном. Незважаючи на досягнуті результати, продовжують розвиватися, щоб запропонувати своїм клієнтам лише передові техніки та методики лікування зубів.

Передове обладнання та технології – гарантія точної діагностики та ефективного лікування

Наша стоматологічна клініка оснащена виключно інноваційним обладнанням, що дає можливість проводити діагностику високої точності та лікування різного рівня складності:

 • мікроскопи;
 • імплантологічні системи;
 • рентген-апарат;
 • апарати для професійного відбілювання.

Стоматологія на Оболоні Альфа+ не використовує обладнання сумнівних брендів, яке могло б бути неефективним та небезпечним для людини. Тільки використання сертифікованого обладнання та матеріалів тільки від провідних брендів. Все відповідає високим вимогам та медичним протоколам.

Безпека та максимально можливий комфорт

Незалежно від того, проводиться лікування, видалення або відновлення зубів, застосовуються щадні препарати та технології, тому дискомфорт знижується до мінімуму. Це особливо актуально для дітей, які панічно бояться лікарів. Стоматологія на Оболоні Альфа+ викликатиме у них виключно позитивні емоції.

Фанатично дотримуємося норм стерилізації та зберігання медичних інструментів, щоб забезпечити нашим пацієнтам максимальну безпеку. Використовуємо одноразові засоби захисту здорових зубів та ясен від пошкоджень.

Які переваги пропонує наша стоматологія на Оболоні?

Вибравши нашу клініку для профілактики, лікування або видалення зубів, можете розраховувати на наступні переваги:

 • Зручне розташування, недалеко від метро Оболонь.
 • Винятково індивідуальний підхід для кожного клієнта.
 • Є можливість попереднього запису на прийом.
 • Передбачені знижки постійним клієнтам та проводимо різноманітні акції.
 • Працюємо з дітьми, створюючи їм особливо комфортні умови.
 • Корпоративні послуги, щоб усім колективом підтримувати здоров’я зубів.
 • Для кожного пацієнта є лікар-координатор.

І це лише мала частина переваг, на які ви можете розраховувати, вибираючи нас.

Як скористатися послугами стоматології на Оболоні Альфа?

Якщо ви хочете скористатися стоматологічними послугами від Альфа+, вам потрібно буде записатися на прийом, натиснувши на відповідну кнопку на сайті. Також ви можете зателефонувати до нас за вказаним номером або особисто прийти до нас на Оболоні, що сприяє зручному розташуванню. Завжди готові проконсультувати з усіх питань, які вас цікавлять.