Ласкаво просимо в медичний центр

“Стоматологія від А до Я”

Ваша гарна посмішка - наша турбота

Ви мрієте про «голлівудську» усмішку – тоді наша стоматологічна клініка саме те, що вам потрібно. Звернувшись до нас, де працюють кращі професіонали, що володіють величезним досвідом, ви легко і безболісно вирішите всі наявні проблеми.

«Стоматологія від А до Я» надає всі існуючі нині поширені послуги в галузі стоматології. Наш колектив – це сумлінні, що люблять свою роботу фахівці, які мають високу категорію кваліфікації. Працівники клініки здійснюють лікування пацієнтів, користуючись найсучаснішою зуболікарською технікою, складовою основою нашого закладу.

Графік роботи
ПОНЕДІЛОК 09:00-21:00
ВІВТОРОК 09:00-21:00
СЕРЕДА 09:00-21:00
ЧЕТВЕР 09:00-21:00
П’ЯТНИЦЯ 09:00-21:00
СУБОТА 09:00-21:00
НЕДІЛЯ 09:00-21:00
НАШІ ПЕРЕВАГИ
 • зручне місце розташування з прекрасною транспортною розв’язкою;
 • попередній запис;
 • вигідні пропозиції для корпоративних клієнтів;
 • сімейний і дитячий стоматолог;
 • можливість знижок;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • лікар-координатор для кожного пацієнта;
 • бездоганне обслуговування.

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ

Результат 10-річного досвіду наших фахівців

Ми пишаємося роботами наших лікарів, які досягли високого рівня професіоналізму, працюючи в нашому медичному центрі. Тому з гордістю можемо показати приклади їх робіт, будь то терапія, естетична стоматологія, ортодонтія або протезування.

Зацікавились?

Будемо раді бачити вас в нашому центрі «Стоматологія від А до Я» і зробимо вашу посмішку ідеальною! Скористайтеся кнопкою нижче для запису до лікаря або для отримання консультації.

Рухайте повзунок ДО та ПІСЛЯ

Рухайте повзунок ДО та ПІСЛЯ

Рухайте повзунок ДО та ПІСЛЯ

Відгуки наших пацієнтів

 •   Очень хорошее отношение к детям. Мои ходят туда с удовольствием. Доктора профессиональные и внимательные к пациентам. Я всем советую!
  Александр Третьяк
 • Всей семьей обслуживаемся в стоматологической клинике "От А до Я" уже семь лет. Очень довольны!
  Tatiana Kraieva
 • Рекомендую! Профессионализм на высшем уровне!
  Евгения Настенко
 • Услугами клиники «Стоматология от а до я» пользуемся всей семьей, а потому нам вдвойне приятно, что здесь предусмотрены семейные программы и скидки. Детский стоматолог просто умничка, дети идут к нему с удовольствием. И своим мы с мужем полностью довольны – профи с огромным опытом.
  Семья Мудраченко
 • Отличная клиника! Без боли! Нет вопросов к стерильности инструментов - рекомендую!
  Svetlana Yatsyuk
 • Отменное обслуживание и качество роботы.
  Олег Боярчук
 • Без боли, быстро и очень вежливо! Довольна!
  Yevgeniya Teplova
 • Удаляла недавно здесь зуб, в клинике впервые по совету знакомых, и не пожалела так как качество обслуживания вполне хорошее.
  Татьяна Узварова
 • Мы приехали в клинику раньше на целый час и нас приняли буквально в течении 10 минут. Очень довольны остались.
  Платон

Сертифікати

sert_2

Міжнародний академічний рейтинг МАРТІС “Золота Фортуна” нагородив клініку Дипломом якості в номінації “За високу якість надання стоматологічних послуг і професіоналізм”.

sert_1

Українською торгово-промисловою палатою та Союзом Національних бізнес рейтингів Медичному центру “Стоматологія від А до Я” присуджено почесне звання “Гордість медицини”.

sert_3

Настінна медаль “Велика спадщина Гіппократа”, якою нагороджується успішне підприємство медичної сфери, що об’єднує в своїй практиці заповіт “батька медицини” і сучасні технології.

Ваша красива посмішка – наша турбота!

Медичний центр «Стоматологія від А до Я»

Якщо ви потребуєте в стоматологічної допомоги, наша стоматологічна клініка на Оболоні готова запропонувати свої професійні послуги. Медичний центр «Стоматологія від А до Я» функціонує в столиці більше 10 років і за цей період ми змогли зайняти лідируючі позиції. Ми надаємо повний спектр стоматологічних послуг – терапія, ортодонтія, пародонтологія, ортопедія, хірургія, профілактика і естетична стоматологія. Крім цього у нас є дитяча стоматологія (Оболонь – мікрорайон, де ми розташовані), в якій є можливість відновити здоров’я зубів підростаючим пацієнтам будь-якого віку.

Краща стоматологія в Київі: недорого, професійно, безболісно

Наша стоматологія на Героїв Сталінграда приймає пацієнтів в будь-який зручний для вас час. Даний інтернет-сервіс ми створили спеціально для зручності наших пацієнтів. У режимі онлайн ви зможете записатися на первинний прийом, а при необхідності поставити всі питання, використовуючи контакти, зазначені на сайті. Крім того, наша стоматологія в Києві (Оболонь) пропонує заздалегідь вивчити ціни, ознайомитися з прикладами наших робіт і прочитати відгуки пацієнтів.

Якщо вас цікавлять кращі стоматології Києва, наш медичний центр готовий запропонувати всі умови для професійного лікування.