Багато хто звик, що лікування зубів - це болісний процес. Але мало хто знає, що в Києві вже давно практикується стоматологія без болю у медичному центрі «Стоматологія від А до Я» на Оболоні.
Детальніше
Щоб запобігти ускладненням і відновити гарну посмішку, з кожним роком все більше пацієнтів звертаються до ортодонта. Сучасна медицина зробила крок вперед, тому багато проблем із прикусом можна виправити.
Детальніше
Сьогодні існує безліч різних методик протезування зубів. Обрати оптимальний варіант протезування пацієнтові допоможе фахівець, який розповість не тільки про всі види протезування зубів, але і про їх плюси і мінуси.
Детальніше
Імплантація - це хірургічна маніпуляція із вживлення в щелепу імплантату, який являє собою титановий стрижень з різьбленням, на який згодом встановлюється коронка.
Детальніше
Якщо виникає запалення ясен, лікування антибіотиками, апаратними методами і іншими способами здійснюється в нашому стоматологічному центрі «Стоматологія від А до Я».
Детальніше
Наш медичний центр на Оболоні "Стоматологія від А до Я" пропонує ефективне лікування зубів і порожнини рота у дітей різного віку безболісними та ефективними методами.
Детальніше
Послуги
Медичний центр «Стоматологія від А до Я» надає всі існуючі нині поширені послуги в галузі стоматології. Працівники центру здійснюють лікування пацієнтів, користуючись найсучаснішою технікою, що складає основу нашого центру.
Всі процедури
Наші лікарі
Наш колектив - це сумлінні фахівці, що люблять свою роботу та мають високу категорію кваліфікації.
Кулик Валерія Сергіївна
Дитячий лікар-стоматолог

Дитячий лікар-стоматолог

Кожухар Сергій Олександрович
Лікар-стоматолог

Закінчив ВНЗУ «Українська Медична Стоматологічна Академія»
Проходження інтернатури на базі Національного медичного інститтуту імені О.О. Богомольця. Спеціалізація — лікар-стоматолог.

Тараненко Валерій Вікторович
Медичний директор

Інтернатура на базі національного медичного інституту імені О.О. Богомольця
Спеціалізація -терапевтична стоматологія.

Смиков Дмитро Олександрович
Лікар-стоматолог

Закінчив Національний медичний університет ім О.О. Богомольця за спеціальністю “Стоматологія”.
Спеціалізується на лікуванні карієсу, пульпіту, періодонтиту, зняття зубних відкладень, ендодонтичного лікування з використанням мікроскопа.

Кащен Богдан Олександрович
Лікар-стоматолог хірург

Богдан діючий член асоціації імплантологів України. Спеціалізується на хірургічній стоматології. Займається видаленням складних зубів мудрості, лікуванням ускладнень при прорізуванні зубів, використовуючи весь арсенал сучасних технологій.

Царюк Христина Олександрівна
Стоматолог ортодонт

Закінчила Українську медичну стоматологічну академію м Полтава. Спеціалізація «ортодонт».
Спеціалізація «ортодонтія» на базі Національної медичної академії ім. П.Л. Шупика.

Коверник Ігор Васильович
Стоматолог ортопед

Отримав спеціалізацію за фахом стоматологічний ортопед в Українській медичній академії м Полтава.
Спеціалізується на мікропротезуванні, знімному і незнімному протезуванні.

Популярні статті
У цьому розділі ми ділимося з Вами найактуальнішою і корисною інформацією про здоров'я зубів і порожнини рота.
Всі статті
Запишіться до нас на прийом
Є питання до фахівця
Задавайте і дізнавайтеся, яких результатів ви зможете досягти
Бесплатная консультация
Форма зворотного зв'язку

 

Ласкаво просимо в медичний центр

 

"Стоматологія від А до Я"

Ви мрієте про «голлівудську» усмішку - тоді наша стоматологічна клініка саме те, що вам потрібно. Звернувшись до нас, де працюють кращі професіонали, що володіють величезним досвідом, ви легко і безболісно вирішите всі наявні проблеми. «Стоматологія від А до Я» надає всі існуючі нині поширені послуги в галузі стоматології. Наш колектив - це сумлінні, що люблять свою роботу фахівці, які мають високу категорію кваліфікації. Працівники клініки здійснюють лікування пацієнтів, користуючись найсучаснішою зуболікарською технікою, складовою основою нашого закладу. Якщо ви потребуєте в стоматологічної допомоги, наша стоматологічна клініка на Оболоні готова запропонувати свої професійні послуги. Медичний центр «Стоматологія від А до Я» функціонує в столиці більше 10 років і за цей період ми змогли зайняти лідируючі позиції. Ми надаємо повний спектр стоматологічних послуг - терапія, ортодонтія, пародонтологія, ортопедія, хірургія, профілактика і естетична стоматологія. Крім цього у нас є дитяча стоматологія (Оболонь - мікрорайон, де ми розташовані), в якій є можливість відновити здоров'я зубів підростаючим пацієнтам будь-якого віку.

Краща стоматологія в Київі: недорого, професійно, безболісно

Наша стоматологія на Героїв Сталінграда приймає пацієнтів в будь-який зручний для вас час. Даний інтернет-сервіс ми створили спеціально для зручності наших пацієнтів. У режимі онлайн ви зможете записатися на первинний прийом, а при необхідності поставити всі питання, використовуючи контакти, зазначені на сайті. Крім того, наша стоматологія в Києві (Оболонь) пропонує заздалегідь вивчити ціни, ознайомитися з прикладами наших робіт і прочитати відгуки пацієнтів. Якщо вас цікавлять кращі стоматології Києва, наш медичний центр готовий запропонувати всі умови для професійного лікування.