Корпоративні послуги

КОРПОРАТИВНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ, МОЖЛИВІ ВАРІАНТИ

Організація медичного обслуговування в Медичному центрі для персоналу юридичних осіб може бути реалізована одним з можливих варіантів:
1. Укладення прямого договору з Медичним центром.
2. Укладення договору добровільного медичного страхування (ДМС) зі страховою компанією. Нашими постійними партнерами є провідні страхові та асистанські компанії.

УКЛАДАННЯ ПРЯМОГО ДОГОВОРУ

Медичний центр «Стоматологія від А до Я» пропонує розглянути можливість прямого співробітництва, як найбільш вигідний варіант організації базового річного медичного стоматологічного обслуговування колективу Вашої компанії, що може скласти основу соціального компенсаційного пакета для персоналу і бути ефективним інструментом в його управлінні.

При укладанні договору сторонами обговорюється:
1. Обсяг необхідної медичної стоматологічної допомоги та порядок її надання. Ця інформація оформляється, як додаток до договору і є його невід’ємною частиною.
2. Порядок взаєморозрахунків найбільш вигідний Клієнтові (щомісячна оплата за фактом надання послуг або фіксована передоплата) відповідно до податкового законодавства.
3. Система знижок і бонусів залежно від виду послуг, що надаються і кількості співробітників Компанії, а також спеціальні пропозиції для керівництва компанії.

Ми готові надати наступну інформацію:
1. Комерційна пропозиція;
2. Типовий договір;
3. Виписка з прайс-листа;
4. Програма обслуговування (як доповнення до договору);
5. Медична анамнестична анкета;
6. Форма списку співробітників;
7. Зразки корпоративних програм.

Алгоритм укладання договору:
1. Візит в Медичний центр уповноваженого представника Компанії для знайомства з Медичним центром і персоналом (екскурсія), з’ясування побажань Клієнта.
2. Обговорення умов типового договору і їх узгодження.
3. Складання програми медичного обслуговування.
4. Вибір схеми взаєморозрахунків.
5. Підписання договору і його додатків (прайс-листа, програми і списку співробітників Клієнта)

Додаткові бонуси:
1. Медичний центр надає знижки від 5% до 10% на всі послуги, що надаються співробітникам Компанії понад програму й оплачувані з особистих їхніх коштів. При цьому для кожного співробітника Компанії починає діяти бонусна система, що діє в Медичному центрі.
2. Медичний центр надає 5% знижку членам сімей співробітників Компанії на всі види послуг, що надаються (крім імплантології та ортодонтії).

З питань обслуговування в Медичному центрі звертатися за телефоном 581-06-07, 581-06-08 або по електронній пошті: osokin@stomatclinica.com.ua

Правильний прикус – розташування зубного ряду при щільно зімкнутих щелепах

Брекет-системи – ортодонтичні незнімні апарати, призначені для ефективної корекції положення зубів людини.

Виправлення неправильного прикусу і встановлення брекет-систем.

Протезування зубів здатне вирішити відразу кілька завдань: відновлення повноцінності жувального апарату, відновлення функціональної структури зубів та заміщення втрачених зубів.