Робочий графік є актуальним, при відключенні світла стоматологія працює на генераторі.

Якщо ви втратили зуб або навіть декілька зубів, не варто засмучуватися. Імплантація допоможе впоратися навіть із самою делікатною проблемою. І це не порожні слова.

Лікарі медичного центру «Стоматологія від А до Я» за роки роботи встигли ощасливити сотні людей. Наші пацієнти згадують нас добрим словом, коли:

  • посміхаються в усі 32 на вечірках, ділових зустрічах, в метро, ​​вдома;
  • насолоджуються відмінним смаком шашлика або свинячих реберець;
  • влаштовують сімейні фотосесії і заводять нові знайомства.

Зубні імплантати – це ефективно, сучасно і надійно. Хочете більш докладно ознайомитися з плюсами цієї технології? Будь ласка!

Мала штучка червінчик, а ціна велика

За статистикою, приживається близько 97% імплантатів – і це дуже високий показник. Середній термін експлуатації такого штучного зуба становить 25 років. Тільки в 5% випадків коронка змінюється на нову після 10-річної служби. І це лише верхівка айсберга. Далі – ще більше переваг:

ВИСОКА ЕСТЕТИЧНІСТЬ. Керамічні зубні протези на каркасі з оксиду алюмінію або діоксиду цирконію виглядають максимально природно. Конкретний відтінок підбирається зі спеціальної кольорової палітри і підганяється під природний колір емалі. Це особливо актуально при роботі з так званою зоною посмішки.

ЗАПОБІГАННЯ АТРОФІЇ КІСТКОВОЇ ТКАНИНИ. За своєю конструкцією імплантат нагадує звичайний зуб, тобто в комплекті присутній і корінь, і коронка. Чому це так важливо? Нижня частина захищає тканину від зменшення об’єму, а верхня – забезпечує необхідне жувальне навантаження. В результаті щелепна кістка не страждає.

ЗБЕРЕЖЕННЯ СУСІДНІХ ЗУБІВ. Встановлення імплантатів не вимагає обточування здорових зубів – до них лікар навіть не торкається. При виборі будь-якого іншого способу протезування без обточування не обійтися. А зуб без емалі, як відомо, стає більш чутливим і може руйнуватися зі значною швидкістю.

МОЖЛИВІСТЬ ЇСТИ ВСЕ, ЩО ЗАВГОДНО. При імплантації зубів немає ніяких заборон в плані вживаних продуктів харчування. Їсти можна все: від сухариків і горішків до жорсткого м’яса. Наприклад, мостовидний протез не може похвалитися такою перевагою, адже він суттєво збільшує навантаження на опорні одиниці і може навіть деформуватися.

І ще приємний бонус у вигляді простоти гігієни ротової порожнини, відсутність карієсу і будь-яких дискомфортних відчуттів. На імплантатах не розмножуються шкідливі мікроорганізми, які могли б спровокувати виникнення запальних процесів. Для кращого догляду за зубами в важкодоступних місцях радимо користуватися іригатором.

Ложка дьогтю в бочці меду

Імплантація зубів підходить багатьом, але не всім. Фахівець не візьметься за вирішення вашого питання, якщо в медичній карті є такі діагнози, як цукровий діабет, серйозне порушення серцево-судинної системи, онкологічна патологія, проблеми зі згортанням крові. Тимчасовими протипоказаннями стануть вірусні інфекції та захворювання ротової порожнини.

До можливих мінусів можна віднести:

  • тривалий період приживлення титанового штифта в кістці (в середньому це 3-6 місяців для нижньої щелепи і 4-8 місяців для верхньої щелепи);
  • виникнення деяких ускладнень (кровотеча, набряклість і хворобливі відчуття в перший період після встановлення, алергічні реакції на металеві сплави);
  • порівняно високу ціну (фактори подорожчання процедури – професійне гігієнічне чищення, необхідність відновлення тканин кістки, підйом дна гайморової пазухи і ін.).

Рішення про проведення імплантації приймається після консультації з фахівцем, отримання даних досліджень і збору анамнезу. У разі необхідності лікар призначає індивідуальні обстеження.

Більше інформації про процедуру підготовки і саму імплантацію зубів дізнавайтеся у співробітників нашої клініки. Телефонуйте, приходьте!