Робочий графік є актуальним, при відключенні світла стоматологія працює на генераторі.
Сообщение успешно отправлено.
Спасибо за Ваш вопрос!

Лікування без бормашини (дитяча стоматологія)

holder_img_name

Стоматологічне лікування без бормашини

Стоматологічне лікування зубів без бормашини – це ряд прийомів, спрямованих на відновлення здоров’я зубів і порожнини рота без застосування бормашини. Дана методика вкрай ефективна у випадках, якщо у пацієнта виникає панічний страх перед походом до лікаря, а лікування необхідно здійснювати в терміновому порядку.

Метод препарування заснований на повітряній абразії: під певним тиском повітря тканини зуба плавно знімає абразивний порошок. Стоматологічне лікування без бормашини в медичному центрі «Стоматологія Від А до Я» здійснюється посредствам ефективної системи Sandman Futura. Апарат гарантує точну і регульовану подачу порошку, мінімальне повітряний тиск, що дозволяє ефективно лікувати пацієнтів будь-якого віку.

Основними перевагами лікування є:

  • виключення психологічної травми у дитини;
  • відсутність специфічних звуків і запаху дентину;
  • безпеку для тканин, що оточують зуб;
  • легкість, швидкість і повна контрольованість процедури;
  • відсутність механічних пошкоджень, як результат – немає і болю, типовою для використання бормашини;
  • анестезія не буде потрібно навіть при глибокому карієсі;
  • можливість вчасно розпочати оздоровлення і виключити ускладнення.

Безболісне стоматологічне лікування

Медичний центр «Стоматологія від А до Я» пропонує унікальне лікування зубів без застосування бормашини. Наші лікарі мають великий досвід роботи з пацієнтами будь-якого віку і готові створити сприятливу обстановку під час лікування. На сайті ви зможете вивчити інформацію не тільки про стоматологічне лікування без бормашини, а й про інші послуги центру, ознайомитися з прайсом і записатися на первинний прийом до лікаря.

* Про точну вартість лікування і обсяг робіт Ви можете дізнатися після індивідуальної консультації лікаря. Нагадуємо, щосереди консультація безкоштовна!
Задати питання
Відповіді наших лікарів
Запишіться до нас на прийом