Робочий графік є актуальним, при відключенні світла стоматологія працює на генераторі.
Сообщение успешно отправлено.
Спасибо за Ваш вопрос!

Лікування неправильного прикусу

holder_img_name

Виправлення прикусу у дорослих і дітей

Правильний прикус – розташування зубного ряду при щільно зімкнутих щелепах в наступних умовах:

  • нижні зуби перекриваються верхніми на третину;
  • здійснюється контакт з однойменними зубами;
  • відсутні міжзубні проміжки.

В інших випадках прикус вважається неправильним і вимагає коригування для виключення ускладнень.

Як виправити неправильний прикус?

Якщо діагностується неправильний прикус, у дитини і дорослого він виправляється різними методами, найбільш популярними з них є:

  • Брекети – скоби ( «тягнуть» зуби в правильному напрямку, щоб в результаті вони зайняли потрібне положення) з’єднані між собою силовою дугою. Виготовляються з металу, кераміки та інших матеріалів.
  • Виправлення прикусу без брекетів пластинками – процедура лікування з використанням знімних пластинок. Рекомендована для дітей до 12 років.
  • Виправлення прикусу хірургічним шляхом – доречно при порушенні прикусу третього ступеня складності, коли неправильно сформована форма щелепи.

Виправлення прикусу у Києві

Призначити брекети і капи для виправлення прикусу, а також прийняти рішення про реалізацію іншого виду лікування, може тільки лікар-ортодонт. Досвідчені фахівці нашої медичного центру «Стоматологія від А до Я» готові прийняти дорослих пацієнтів для первинного огляду та призначення максимально ефективного можливого лікування. У нашій клініці проводиться виправлення прикусу у дітей різного віку.

* Про точну вартість лікування і обсяг робіт Ви можете дізнатися після індивідуальної консультації лікаря. Нагадуємо, щосереди консультація безкоштовна!
Задати питання
Відповіді наших лікарів
Запишіться до нас на прийом