Робочий графік є актуальним, при відключенні світла стоматологія працює на генераторі.
Сообщение успешно отправлено.
Спасибо за Ваш вопрос!

Ортодонтичні мікроімплантати

holder_img_name

Що таке мікроімплантати?

Мікроімплантати це крихітні гвинти, зроблені з чистого титану (99.2%) або сплаву титану (90%). Мікроімплантати встановлюються в кісткову тканину верхньої або нижньої щелепи і служать опорними (якірними) пунктами, що допомагають переміщати зуби при ортодонтичному лікуванні.

Для чого потрібні мікроімплантати?

  • По-перше, це потрібно для прискорення процесу лікування і досягнення більш точних і передбачуваних результатів лікування.
  • По-друге, застосування мікроімплантатів дозволяє в ряді випадків взагалі обійтися без використання брекет-системи або звести число брекетів до мінімуму.

Під час ортодонтичного лікування при переміщенні зубів потрібно мати хорошу опору. Традиційно цієї опорою є зуб або кілька зубів, тобто ми “тягнемо” зуби, спираючись на інші зуби. Такий спосіб не дуже хороший, оскільки під дією сили опорні зуби також будуть здійснювати зустрічне переміщення, тобто переміщення, яке нам абсолютно не потрібно. Таким чином, зуби не є гарною опорою при ортодонтичному лікуванні.

Навпаки, ортодонтичні мікроімплантати, встановлені в кісткову тканину, яка оточує Ваші зуби, служать чудовими опорним пунктом для того, щоб переміщати зуби. Мікроімплантати знаходяться в товщі кістки, завдяки чому не зміщуються при додатку до них сили. Ось чому, коли ми переміщуємо зуби, спираючись на мікроімплантати, ми впевнені в ефективності і передбачуваності лікування
Завдяки мікроімплантатам ми можемо успішно справлятися з такими складними проблемами як дуже сильна скупченість зубів, надмірне прорізування зуба через відсутність протилежного зуба-антагоніста, віялообразна розбіжність зубів верхньої або нижньої щелепи, глибокий або відкритий прикус і т.д.

При використанні мікроімплантатів результати лікування більш передбачувані, так як хід лікування більше контролюється лікарем і в меншій мірі залежить від пацієнта. При відсутності мікроімплантатів часто неможливо добитися хорошого прикусу, якщо пацієнт не буде добре носити межщелепні еластики або виконувати інші рекомендації лікаря.

Як відбувається установка мікроімплантатів?

У будь-якому випадку ортодонтичне лікування починається з консультації ортодонта і діагностики у ортодонта.

  1. Перед етапом лікування, на якому пацієнтові необхідно встановити мікроімплантат, йому проводять професійну гігієну, щоб виключити інфекцію в ротовій порожнині і запалення місця установки мікроімплантатів.
  2. Місце установки визначається по рентгенографічним знімкам, щоб виключити потрапляння гвинта в корінь зуба, що само по собі не є небезпечним, але неприємно для пацієнта.
  3. Проводиться знеболювання.
  4. Проводиться безпосередня установка мікроімплантатів.
  5. Після установки мікроімплантата його можна відразу ж використовувати для закріплення на ньому необхідних ортодонтичних конструкцій.
  6. Після мікроімплантаціі пацієнт не відчуває болю, тільки невелику тяжкість в місці установки мікроімплантатів протягом доби.

Як довго мікроімплантатів будуть перебувати в порожнині рота і чи не шкідливо це для здоров’я?

Мікроімплантати будуть видалені з порожнини рота в кінці курсу ортодонтичної корекції. Навіть якщо вони залишаться в порожнині рота після лікування, то не будуть викликати ніяких побічних ефектів, оскільки вони біологічно інертні і повністю сумісні з тканинами людини. Матеріал, з якого виготовлені мікроімплантати, ідентичний матеріалу звичайних імплантатів, які вже стали звичними для нас та які широко використовуваних для протезування.

Висновки

Мікроімплантати дозволяють істотно розширити можливості лікаря-ортодонта, успішно справлятися з найскладнішими випадками і нести добро і радість красивої посмішки багатьом пацієнтам. Нові технології покликані зробити наше життя кращим. Використання мікроімплантатів – впевнений крок до краси і здоров’я Ваших зубів.

* Про точну вартість лікування і обсяг робіт Ви можете дізнатися після індивідуальної консультації лікаря. Нагадуємо, щосереди консультація безкоштовна!
Задати питання
Відповіді наших лікарів
Запишіться до нас на прийом