Робочий графік є актуальним, при відключенні світла стоматологія працює на генераторі.

Кожен пацієнт сучасної стоматологічної клініки підтвердить: лікарі до останнього б’ються за кожен навіть самий безнадійний зуб, використовуючи весь арсенал сучасних інновацій для його збереження. Проте втрати в зубних рядах все ж трапляються. Але навіть у випадках остаточної і безповоротної відсутності всіх зубів (адентії) проблеми пацієнта можна повністю вирішити за допомогою імплантології, яка сьогодні знаходиться на піку свого розвитку.

До речі, не варто думати, що втрата одного-двох жувальних «екземплярів» ні на що не впливає. Насправді навіть один втрачений зуб здатний викликати зміну в усьому зубному ряді: сусідні зуби, залишившись без опори, починають переміщатися, розхитуються, між ними утворюються щілини, в які потрапляє їжа, і людина відчуває дискомфорт.

Відсутність зуба збоку може провокувати травми щік зсередини і, відповідно, мікротравми слизової. Якщо ж ви втратили переднього зуба, то, крім естетики, можуть з’явитися і фонетичні проблеми – дефекти мови, шепелявість, порушення дикції.

А ще беззубість, навіть тимчасова, як не дивно, може помітно зістарити обличчя: щоки опустяться, навколо губ утворюються зморшки, втратить симетрію підборіддя …

Але і це – лише видима частина айсберга. «Підводні» наслідки прогалин в зубному ряду – це атрофія кістки щелепи, проблеми зі шлунком, кишечником, заниження самооцінки … Яка вже тут радість від життя …

Вагомий привід звернутися до імплантолога?

Сучасні тренди імплантології

Згідно зі світовою статистикою, надійність протезування зубів на імплантатах значно вище, ніж при інших методах: найбільш авторитетні виробники дають на свої вироби 20-річну, а то і довічну гарантію. А технології комп’ютерного моделювання CAD / CAM дозволяють лікарю врахувати всі індивідуальні особливості будови ротової порожнини пацієнта і прорахувати всі нюанси для кожного імпланта (від щільності матеріалу до оптимальних «координат» встановлення). Або повністю відтворити весь зубний ряд, повернувши усмішці первозданну красу.

Імплантологія, як і всі в стоматологічній галузі, розвивається стрімко і дивує якістю своїх досягнень – якщо ще років 10 назад встановлення імпланта, його приживлення і подальший процес установки коронки в цілому займали близько року, то сьогодні цей термін скорочується в рази. І особливо важливо, що завдяки сучасному обладнанню ймовірність відторгнення імплантату не перевищує 5%

Особливо прогресивні методи імплантації сьогодні засновані на використанні так званих хірургічних шаблонів. Суть в тому, що за допомогою тривимірного панорамного рентгенівського знімка і його обробки за допомогою комп’ютерного моделювання CAD / CAM створюється модель штучної щелепи, яка встановлюється на 4 або 6 оптимально розташованих титанових імплантів.

Система дозволяє лікарю прорахувати буквально всі варіанти – розташування судин, нервів, коренів зубів, щільність кістки і т.д., і створити детальну «топографію» для установки майбутньої конструкції. Це і є хірургічний шаблон. На його основі протягом 2-4 днів виконуються тимчасові коронки, які встановлюються відразу ж після імплантації в середньому за 15-20 хвилин. Переваги методу в наявності:

  • Безпрецедентна швидкість протезування.
  • Естетичне досконалість: нова щелепа виглядає природньо і не відрізняється від справжніх зубів.
  • Практичність і функціональність: пережовувати їжу можливо вже в перший день після встановлення конструкції.
  • Мала травматичність – імпланти вставляються в найміцніші фрагменти щелепи.