Робочий графік є актуальним, при відключенні світла стоматологія працює на генераторі.
Сообщение успешно отправлено.
Спасибо за Ваш вопрос!

Утримання ортодонтичного результату

holder_img_name

Ефективне утримання ортодонтического результату

Утримання ортодонтического результату – заключний етап лікування зубів після кардинального виправлення прикусу за допомогою брекетів.

Найбільш часто використовувані типи утримання:

  • Шинування – кріплення на внутрішній стороні фіксуючого ретейнера для жорсткої фіксації зубів, підходить для пацієнтів дорослого віку.
  • Установка ортодонтичних апаратів – знімні системи, що розробляються індивідуально під кожного пацієнта. Можуть зніматися на ніч, підходять для пацієнтів до 30 років. Дозволить незначно докорегувати / скорегувати положення зубів.

Яку систему використовувати для ефективного утримання результату вирішує лікар. Він оцінює загальний стан порожнини рота, підводить підсумки попереднього лікування, при необхідності призначає обстеження.

Лікування і контроль за станом зубів – «Стоматологія від А до Я»

Медичний центр «Стоматологія від А до Я» має досвід роботи більше 10 років, ми готові прийняти пацієнтів на лікування і подальший контроль за станом зубом. Наші фахівці запропонують шинування, капу, або інший апарат для конкретного пацієнта, гарантуючи повноцінне одужання.

* Про точну вартість лікування і обсяг робіт Ви можете дізнатися після індивідуальної консультації лікаря. Нагадуємо, щосереди консультація безкоштовна!
Задати питання
Відповіді наших лікарів
Запишіться до нас на прийом