Сообщение успешно отправлено.
Спасибо за Ваш вопрос!

Вектор-терапія

Вектор-терапія

Вектор-терапія

Ветор-терапія в стоматології застосовується для лікування пародонтиту різної тяжкості за допомогою апарату Vektor (Durr Dental). Крім пародонтиту процедура призначається ще в ряді випадків:

  • після проведення лікування ясен;
  • протезування;
  • процедури установки імплантатів;
  • в профілактичних цілях.

Пристрій дозволяє проводити ефективну чистку пародонтальних кишень від зубного нальоту не травмуючи емаль і навколишні м’які тканини. Вплив «вектора» здійснюється ультразвуковими імпульсами, а також гідрооболочкою, розташованою на кінці пристрою (складається з гідроксиапатит кальцію і води). Тип лікування визначається індивідуально – лікар може підібрати оптимальний варіант терапії під конкретного пацієнта, використовуючи змінні насадки.

Вектор-терапія: ціна

Вектор-терапія є популярною послугою в медичному центрі «Стоматологія від А до Я». Наші лікарі готові провести лікування в будь-який зручний для вас час. Досвід роботи лікарів і бездоганна репутація центру не дозволяють нашим пацієнтам сумніватися в успіху процедури.

* Про точну вартість лікування і обсяг робіт Ви можете дізнатися після індивідуальної консультації лікаря. Нагадуємо, щосереди консультація безкоштовна!
Задати питання
Відповіді наших лікарів
Запишіться до нас на прийом